Jump to content

Photo

Raf(Recruit A Friend)**orjinal Wow Serverda**

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Deftclaw

Deftclaw

Knight

• Honor Warrior
  • 1130 posts
  • Interests:wow/sc2/d3 mmo/fps/rts RPG oyunları

Posted 29 January 2014 - 04:42

Merhabalar .Ben Enumar :D tanıyan bilir. Eski bir wt oyuncusuyum. Karazhan -eu da orjinalde horde olarak oynamaktayım. Bir çok karakterim ve full meslekleri kasmış bir şekilde oynamaktayım. lvl 25 guild'im var.Karazhan'da 1 tane boş karakter slotum var.Raf yolladıgım kişi % 300 extra xp bonusu ve lvl 25 guildden gelen extra xp bonusu ile kasacak. Oyuna yeni başlayacak arkadaşlar e-mail'ini yazarsa kendisine recruit a  friend yollayabilirim. Enumar#2349 Battle tag' ıyla bana ulaşabilirsiniz.Bunu yazmamın sebebi bu aralar biraz maddi durum sıkışık :D extra wow zamanı lazım.Birde sezon bitti şu an yapacak pek birşeyim yok oyunda. Bu arada Cross realm birleşmeler oldu. Şu an karazhan-blade's edge  ile birleşmişti sanırım. Bi çok yeni oyuncu görmekteyim serverda. Ayrıca cross realm arena, raid ve pvp yapılmakta.Ayrıca invite aldığınız zaman başka realmdeki arkadaşlarınız ile elit farmlayabilir yada world pvp yapabilirsiniz. Realm farkı pek kalmadı gibi. Genede tercih size kalmış.  Ha kalabalık realm'de istiyorum derseniz farketmez.Gerçi orda item ve pvp boost olarak vs yardımcı olamam ama olsun.Tüm heirloom'larım mevcut. Orda da kasabiliriz.Önemli olan RAF yollamam :)

Wt id'nizi ve isminizi yazarsanız wow'da yardımcı olurum. wt Forum'dan da mesaj yollayabilirsiniz. Haydi hoşçakalın :)

whatcolor_isgreen.jpg

2z4co7p.png

1233135_ba0eece9b4ddbf66ab4c24e353068ee6

#2 marvellous

marvellous

Blood Guard

• Honor Warrior
  • 641 posts
  • Interests:commit homicide
  • WC3 : Enttreri

Posted 06 February 2014 - 03:52

ben ara vermiştim  starcarfta başlamıştım ama şu ara sıkıcı geçiyor dönmeyi düşünüyorum. guildde rogue horde içinn yer varsa  döndüğümde iletişime geçerim tabi önce realm change yapmalıyım 

Artemis Enttreri

Bregan D'earthe

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users